МАМА НА ВСІ СТО!

МАМА НА ВСІ СТО!

Саме так називає Наталію Іванченко Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН». Не захоплюватися Наталією – справді неможливо.

Років десять тому, коли Наталія з маленьким сином на руках, стукала в усі двері, просила допомоги для маленького Микити, відгукнулася саме вона – Світлана Винограденко.

– Світлана працювала викладачем на кафедрі фізкультури (нині Харківська державна зооветеринарна академія). Саме туди я прийшла шукати допомоги і саме вона звернула увагу на проблеми мого синочка. Саме Світлана зайнялася його реабілітацією після операції. Про знамениті валики Ляпка я лише чула від людей. А тут все стало доступним. Світлана Володимирівна зробила курс масажів Микиті і ми бачили як на очах дитина оживає! Вона творила чудеса. Після її переконань я стала впевненішою і міцнішою жінкою. Мабуть нічого випадковим не буває. Час від часу Світлана цікавилася нашим синочком. Дивувало: як ця красива і тендітна жінка стільки встигає, всього пам’ятає, не забуває… Ось і зараз ми розчулені до сліз – Світлана Винограденко потурбувалася про нас – «Нова пошта» доставляє нам візок для Микити.

Наталія Іванченко разом з чоловіком, Микитою й маленькою Софійкою живуть у приватному будинку в Дергачах на Харківщині. Так зручніше й корисніше для дітей. Дванадцятирічний Микита – дитина з особливими потребами (інвалід-спинальник) успішно й самостійно рухається в інвалідному візку по землі. Сьогодні Микита – п’ятикласник, відмінник у навчанні. На його рахунку вже кілька перемог – перше місце з математики на районній олімпіаді. А в третьому класі він став переможцем серед ровесників відомого конкурсу знавців української мови Петра Яцика. Його твори про маму і «Бал у Королеви Зими» не можна читати без сліз. Сьогодні Микита на індивідуальному навчанні, але вибудував свій графік так, що на деякі уроки приїздить до школи. У нього є справжній і вірний друг – Нікіта Закаблуков. Вони всюди разом. Це вселяє віру й надію.

– Треба багато пройти й пережити, щоб стати сильною жінкою – зізнається Наталія. А ще важливо, що поряд прекрасний чоловік – Людина, перевірена Богом. Ми навіть словами доповнюємо один одного. У нас думка одна.

Біля будинку у родини Іванченків 6 соток землі, багато хатньої роботи. Сумувати немає коли. Та й Наталія постійно працює. Вона обожнює свою роботу бухгалтера.

Наталія шкодує, що трохи запізно народилася Софійка, що у дітей відчутна різниця. Але . все ж – це чудово! Жінка радить народжувати без довготривалих перерв і не вагаючись. Ось вона, на жаль, мала сумнів. Та син переконав. Два роки уряд він писав листи Діду Морозу з одним проханням: «Хочу братика чи сестричку. Не хочу бути один у цьому житті!» Ось так мрії здійснюються. А ще Микита пам’ятає тьотю Свєту з Києва. Ще маленьким він переконливо її запитував: «Ти ж мій друг, правда?» а Світлана Винограденко – справжній і вірний друг. Вона ніколи й нічого не забуває. А свою любов підтверджує конкретними справами. Як ось і цього разу – інвалідний візок доставлено у Дергачі. А ще: не мало важливо отримати у відповідь «дякую». Мама ж Світлана іде по життю з девізом – «Роздай усім людям доброту!» Радіє, коли її добрі справи підтримують й відгукуються однодумці.

Як це важливо – мати справжнього і надійного друга, який завжди буде поруч.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

 

 

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.
Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.
Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2